Megosztás:

Csak egy "kör"

2024. május 8.

A K&V Kft. csapata ismét körbe futotta a Balatont a 18. NN Ultrabalaton versenyen.

A hétvégén ismét óriási élmény volt körbefutni a Balatont a K&V-s csapatban! A hatalmas tó körbefutása nem csupán egy sportteljesítmény, hanem egy rendhagyó csapatépítő esemény is számunkra, ahol évről-évre közösen élhetjük át a táv leküzdésének örömét. Így hát az idén is futottunk, bringáztunk, kifulladtunk, mosolyogtunk, elfáradtunk, feltöltődtünk Közép-Európa leghosszabb futóversenyén, és nem kérdés, hogy jövőre is együtt indulunk!
Büszkék vagyunk minden K&V-s kollégára, aki részt vett és teljesítette ezt a kihívást, a többieknek pedig köszönjük a szurkolást: velünk volt az erő! 

Vissza

 

Aktuális híreink

Fut a Cég 6. helyezés

2025. március 12.

A K&V Kft. a BSI által szervezett Fut a Cég versenyben a sajátcég-kategóriájában az 6. helyet szerezte meg 2024. évben! 

Bővebben

K&V Lombisztika: Fák a jövő generációinak

2025. március 4.

Március 1.-én szombaton  a Nemzeti Faültetési Nap alkalmából a K&V csapata is ásót ragadott, ugyanis fákat ültettünk Gyöngyös játszótereinél, hogy a gyerekek zöldebb, tisztább levegőjű környezetben játszhassanak!

Bővebben

Ecovadis bronz minősítést kaptunk

2025. február 28.

Remek hírt kaptunk: a K&V elnyerte az EcoVadis bronzérmét, amely azt jelenti, hogy a világ egyik legelismertebb fenntarthatósági értékelési rendszerében az elmúlt 12 hónapban vizsgált vállalatok legjobb 35%-ába kerültünk!

Bővebben

Részt vettünk a 15. Közlekedéslogisztikai Konferencián

2025. február 26.

Múlt csütörtökön és pénteken a K&V menedzsmentjének három tagja is részt vett a 15. Közlekedéslogisztikai Konferencián az Magyarországi Logisztikai Szolgáltató Központok Szövetsége szervezésében.

Bővebben

Mátraaljai Munkaadók Egyesülete járt Cégünknél

2025. február 20.

Kedden a Mátraaljai Munkaadók Egyesületének tagvállalatai látogattak el hozzánk, hogy első kézből tapasztalják meg, milyenek egy logisztikai vállalat mindennapjai.

Bővebben

Együttműködés az Eurowaggal

2025. február 19.

Megtiszteltetés számunkra, hogy partnerünk, az EUROWAG egy átfogó cikkben mutatta be közös együttműködésünket és a K&V történetét, amely generációkon átívelő sikereinkről, a fenntartható logisztika iránti elkötelezettségünkről és a hazai piac kihívásairól is szól.  

Bővebben