Megosztás:

Novemberre elkészül az új raktár

2018. július 18.

Tervek szerint halad az építkezés, az épület szerkezeti elemei már készen állnak.

A legmodernebb technológiával ellátott újonnan épülő raktárban online felhőalapú, felhasználóbarát információs rendszerünk működik majd, amely leegyszerűsíti partnereink számára az árunyilvántartást. A zömében szűkfolyosós elrendezésű épületben helyet kap szálanyagok tárolására is alkalmas karos állványrendszer, továbbá egy elkülönített, temperált szekció, amely a hűtött áruk elhelyezését teszi lehetővé. Raktározási kapacitásunk bővítésével komplex logisztikai szolgáltatásainkat tudjuk fejleszteni a térség vállalatai számára, hiszen mennyiben a szállítást, és a raktározást is a K&V végzi, a teljes logisztikai folyamat egy vállalaton belül zajlik, melynek jelentős előnyei vannak: csökken az áruk megrendelése és célállomásra érkezése közötti idő, felgyorsul az információáramlás, minimalizálódik a hibák lehetősége. Azért dolgozunk, hogy megrendelőink igényeire szabott, innovatív raktározási technológiánkkal és szervezési módszereinkkel hatékonyabbá tegyük ellátási láncukat.

Vissza

 

Aktuális híreink

Minden gyermek megérdemli az élményeket!

2026. június 17.

Június 11-én a K&V egy különjáratos autóbusszal segítette, hogy a tarnabodi gyerekek is eljuthassanak a Máltai Kavalkád Gyereknapra, Gyöngyösre. 

Bővebben

Újabb IRU-diplomák érkeztek a K&V-hez!

2026. június 9.

A hétvégén öt kollégánk vehette át a nemzetközi közúti fuvarozás egyik legrangosabb szakmai elismerését, az IRU Diplomát. A díjazottak között volt: - egy nemzetközi gépkocsivezető, - egy belföldi gépkocsivezető, - három autóbuszvezető munkatársunk.

Bővebben

A gyereknapok sztárjai idén a K&V kamionok voltak

2026. június 2.

A hétvégén négy helyszínen is találkozhattatok velünk: két óvodában, a Banditos Pizzéria gyereknapján és Ludason is ott voltunk egy-egy kamionnal, melyek természetesen pillanatok alatt a legnépszerűbb „játékká” váltak.

Bővebben

Közlekedésbiztonsági Nap 2026

2026. május 20.

Köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek a K&V Közlekedésbiztonsági Napjára! A mai Közlekedési Kultúra Napja apropóján külön öröm visszagondolni szombatra, amikor is átélhettük, mennyi gyerek és felnőtt érdeklődik a biztonságos közlekedés iránt. Különösen annak tudatában, hogy a K&V járművei naponta több mint százezer kilométert tesznek meg az utakon, ezért is tartottuk fontosnak, hogy a közlekedésbiztonságról ne csak beszéljünk, hanem valódi lehetőséget teremtsünk a megtapasztalására. Milyen felülni egy kamionba? Mennyire más egy akadálypálya, mint egy sima biciklizés? Mit lát egy sofőr – és mit nem?    

Bővebben

ISO auditok: természetesen

2026. május 12.

Idén is lezajlottak a K&V-nél az auditok, és megőriztük az ISO 9001 és ISO 14001 tanúsítványainkat, 3 éves újratanúsítással. Az ISO 9001 értelmében a folyamataink átláthatóak, követhetők, és ugyanazt a minőségi szolgáltatási szintet tudjuk hozni nap mint nap. Az ISO 14001 pedig arról tesz tanúbizonyságot, hogy működésünk során a környezetre is figyelünk.

Bővebben

Közlekedésbiztonsági Nap

2026. május 5.

Május 9-én várunk mindenkit Gyöngyösön a rutinpályán, ahol most már biztos. hogy  a HEGYI MENTŐK is velünk lesznek! A Kékes Kutató-Mentő Alapítvány csapata nemcsak bemutatkozik, hanem egy mentést is megmutat élőben. Tudjátok, ők azok, akik akkor lendülnek akcióba, amikor valaki eltéved az erdőben vagy bajba kerül túrázás közben.

Bővebben