Recepciós

A K&V Kft. csapatába munkatársat keres RECEPCIÓS pozícióba.

A K&V Kft. több mint, 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődő komplex logisztikai szolgáltató cégünk gyöngyösi központjába keresünk hosszútávra megbízható munkatársat. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várjuk jelentkezésedet.

Feladatok:

  • recepcióra érkező hívások fogadása, továbbítása
  • napi postázás
  • vendégek fogadása
  • az irodaházba ügyintézésre érkező munkavállalók útba igazítása
  • belső dolgozói kommunikációs csatornák kezelése (Facebook posztok készítése)
  • dokumentáció kezelés
  • aktív részvétel dolgozói kirándulások, kulturális programok, CSR tevékenységek szervezésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érettségi,
  • erős MS Office ismeretek,
  • jó kommunikációs képesség, szervező készség.

Amit kínálunk Neked:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jó munkaközösség
  • SZÉP kártya juttatás
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés
  • fejlődési lehetőség
  • munkába járási támogatás
  • sportolási lehetőségek, kulturális programok

Munkaidő: 8:00-16:30 (irodai jelenléttel)

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével!