Pénzügyi-számviteli csoportvezető

A K&V Kft. bővülő csapatába új kollégát keres PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI CSOPORTVEZETŐ pozícióba.

Feladatok:

  • a társaság könyvelési feladatainak szakmai irányítása,
  • főkönyvi könyvelések, egyeztetések elvégzése,
  • napi könyvelési feladatokban való részvétel,
  • adóbevallások, hatósági adatszolgáltatások elkészítése
  • havi és év végi zárásokban, éves beszámoló elkészítésében való részvétel,
  • évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés,
  • számviteli és adótörvények folyamatos nyomon követése,
  • szabályzatok kialakításában való közreműködés.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú képesítés,
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • vonatkozó törvények naprakész ismerete,
  • magabiztos MS Office használat,
  • szakmai önállóság, precíz munkavégzés,
  • proaktivitás, lojalitás, megbízhatóság,
  • igény és alkalmasság saját maga fejlesztésére,
  • stressztűrő képesség, a nagyobb munkaterhet kihívásként kezeli,
  • csapatjátékosság, kooperatív szemlélet,
  • irodai jelenlét.

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • hosszú távú együttműködés,
  • fiatalos csapat,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • cafeteria juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Munkavégzés helye:
Gyöngyös

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetésigény megjelölésével!