Műszaki manager

A K&V Kft. bővülő csapatába munkatársat keres MŰSZAKI MANAGER pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalkozás hatékony, profitorientált működésének az érdekében a gépjárműparkkal
    és a telephelyekkel kapcsolatos felelősségi körök, szervezeti egységek működésének
    megtervezése, megvalósítása az üzleti tervben szereplő elvárásoknak megfelelően a
    törvényi és hatósági előírások betartása mellett.
  • A Flotta ügyintézés teljes körű kezelése, felügyelete
  • A telephelyen működő szerviz és vizsgaállomás felügyelete
  • A telephely üzemeltetésének és biztonságának teljes körű felügyelete
  • A telephely és gépjárműpark fejlesztésével kapcsolatos projektekben való aktív
    részvétel
  • Együttműködés a cégvezetéssel, és az üzletági vezetőkkel
    Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Főiskolai /egyetemi közlekedés mérnöki vagy járműmérnöki végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rendszer szemléletű gondolkodásmód
  • Tárgyaló képesség, prezentációs készség, érvelés technika
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló munkaterületen szerzett 5-7 éves tapasztalat, 2-3 év vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú együttműködés, partneri hozzáállás
  • Fiatalos csapat