HR generalista

A K & V Kft. munkatársat keres HR generalista pozícióba.

A K&V Kft. 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődő komplex logisztikai szolgáltató cégünk gyöngyösi központjába keresünk hosszútávra megbízható szakembert. Cégünk megnövekedett létszáma miatt HR osztályunkat is bővítjük. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várjuk jelentkezésedet.

Feladataid lesznek:

  • a hozzád tartozó szervezeti egységek teljes körű HR adminisztrációja a törvényi előírások szerint (beléptetés, kiléptetés, bejelentések, munkaügyi dokumentáció),
  • a hozzád tartozó szervezeti egységek munkatársainak teljes körű HR oldali támogatása, munkatársi belső kommunikáció,
  • a hozzád tartozó szervezeti egységek vezetőinek támogatása munkaügyi és személyügyi kérdésekben,
  • együttműködés a társosztályokkal munkaügyi és személyügyi kérdésekben,
  • rendszeres adatszolgáltatás a HR vezető részére,
  • szoros együttműködés a HR részleg további munkavállalóival,
  • a HR terület belső folyamatainak és szabályzatainak kialakításában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. középfokú végzettség (érettségi)
  • min. 3 éves HR területen szerzett tapasztalat HR generalista, munkaügyi ügyintézői munkakörben,
  • MS Office csomag magas szintű ismerete (Word, Excel, stb.),
  • a magyar munkajogi törvények alapszintű ismerete,
  • munkaügyi/HR software felhasználói szintű ismerete (Orgware ismerete előny)
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • rendszerszemlélet és precíz munkavégzés,
  • hatékony, felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt,
  • irodai jelenlét.

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú együttműködés, partneri hozzáállás, megbecsült munkatársak,
  • fiatalos csapat,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • sportolási lehetőségek anyagi támogatása (uszoda, konditerem),
  • SZÉP kártya juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Munkaidő: 8:00 – 16:30 (irodai jelenléttel)

Munkavégzés helye:        Gyöngyös

Jelentkezni önéletrajzzal, motívációs levéllel és bérigény megjelölésével!