HR generalista

A K & V Kft. munkatársat keres HR generalista pozícióba.

A feladataid lesznek:

  • személyügyi nyilvántartási rendszer használata, adatok rögzítése, szűrésesek készítése,
  • dolgozók be- és kiléptetési folyamatának ügyintézése,
  • dolgozói egészségüggyel kapcsolatos szervezési feladatok elvégzése,
  • dolgozói elégedettségi vizsgálatok lebonyolításában aktív közreműködés,
  • heti szintű egyeztetések a részlegek vezetőivel,
  • létszámigények aktív követése,
  • megtartást és motivációt segítő projektek támogatása,
  • együttműködés a felső vezetéssel,
  • kimutatások, heti összefoglalók készítése.

Elvárásaink a pozíció betöltésével kapcsolatban:

  • felsőfokú végzettség
  • min. 3-5 éves HR területen szerzett tapasztalat
  • a magyar munkajogi és társadalombiztosítási törvények ismerete
  • MS Office csomag magas szintű ismerete (Word, Excel, stb.)
  • eredményorientált szemléletmód és erős tervezési készség
  • hatékony, felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Munkaidő:

  • hétfő-péntek: 08:00-16:30-ig

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • stabil, megbízható nagyvállalati háttér,
  • megbecsült munkatársak,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • szabadidős lehetőségek támogatása,
  • Cafeteria juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Jelentkezni önéletrajzzal, bérigény megjelölésével!