Belföldi fuvarszervező

A K&V Kft. csapatába munkatársat keres BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ pozícióba.

A K&V Kft. több mint, 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődő komplex logisztikai szolgáltató cégünk gyöngyösi központjába keresünk hosszútávra megbízható szakembert. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várjuk jelentkezésedet.

 Feladatok:

  • belföldi fuvarfeladatok teljes körű megszervezése,
  • kapcsolattartás és kapcsolatépítés meglévő és új megbízókkal,
  • a fuvarszervezéshez kötődő adminisztrációs feladatok ellátása,
  • esetenként a belföldi diszpécserek helyettesítése.

 Téged keresünk, ha:

  • minimum érettségivel rendelkezel,
  • fuvarozási / logisztikai területen szerezett 2-3 éves tapasztalatod van,
  • felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak,
  • jellemez:
    • pontos, precíz munkavégzés,
    • kiváló logikai, problémamegoldó- és szervezőkészség,
    • agilis, proaktív munkavégzés.

 Amit kínálunk Neked:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • jó munkaközösség,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • fejlődési lehetőség,
  • munkába járási támogatás,
  • sportolási lehetőségek, kulturális programok.

Munkaidő: 8:00-17:00 (irodai jelenléttel)

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével!