BÉRSZÁMFEJTŐ és TB ÜGYINTÉZŐ

A K&V Kft. bővülő csapatába új kollégát keres BÉRSZÁMFEJTŐ és TB ÜGYINTÉZŐ pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalat dolgozóinak teljes körű béradminisztrációja;
  • Bér, járulék, TB adminisztráció;
  • Cafeteria adminisztráció;
  • Szabadság nyilvántartás adminisztrációja;
  • Túlóra és műszakpótlék adminisztráció;
  • Aktív közreműködés a vállalat bérszoftverének fejlesztési folyamatában;
  • Jelentések és riportok készítése nap, heti, havi rendszerességgel;
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal (HR, Pénzügy).

Elvárások:

  • Bér- és TB ügyintéző végzettség és szakmai tapasztalat;
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • TB és adózási ismeretek;
  • MS Office ismeret; Magas szintű Excel felhasználói ismerettel;
  • Precizitás, önállóság, lendületes munkavégzés;
  • Határidők pontos betartása.

 Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • hosszú távú együttműködés;
  • fiatalos csapat;
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés;
  • Cafeteria juttatás;
  • munkába járási támogatás.

Munkavégzés helye:              Gyöngyös

Jelentkezni bérigény megjelölésével, önéletrajzzal itt vagy az oneletrajz@k-v.hu e-mail címen, érdeklődni a +36 30 249 1723-as telefonszámon lehet.